/home/paarden01/domains/paardensportnuland.nl/public_html

UPDATE Startlijsten Bixiedag 6 mei


Datum: 01-05-2017

Bixiedag 6 mei 2017 te Nuland...

 

Terrein ligt aan de Papendijk 6 A in Nuland (en niet Geffen), Als je niet kunt deelnemen, meld je dan af. Voor iedereen veel succes.

 

STARTLIJST: 

Meteen na de dressuur kun je melden voor het spelletje, zowel ring 1 als ring 2. Ook de deelnemers die alleen springen mogen zich tussentijds melden voor het spelletje.

 

AA-dressuur proef 2 in ring 1 (op het gras, ring is afgezet)

Nr.       Tijd      Naam                                       Pony

1          10.00   Giovanni Hendrick                 Mickey

2          10.09   Jenna Sluijter                           Amika

3          10.18   Robin van Doorn                    Prince Charming

4          10.27   Bas van Renswoude               Farao

5          10.36   Ellen van Pinxteren                 Billy

6          10.45   Lynn Vlieger                           Milson Ferdisom

7          10.54   Mara Merkx                            Dusty

8          11.03   Tess Gaakeer                           Juultje

9          11.12   Demi Bos                                Sterre

10        11.21   Lars van den Akker                Elvita

11        11.30   Lynn Heesakkers                    Bubbels

12        11.39   Kyara Korsten                         Yentl

13        11.48   Falicia van der Pas                  Lady

14        11.57   Inge Swanenberg                    Luuk

 

A-dressuur proef in ring 2 (in de bak)

Nr.       Tijd      Naam                                       Pony               

1          10.00   Mila Kersten                           Vento

2          10.08   Shakira van Gemert                Chico

3          10.16   Fleur Verhoeven                     Alexander

4          10.24   Lily van den Oord                  Goldberg's Bentley

5          10.32   Lynn Heesakkers                    Jolly Jumper

6          10.40   Ninthe Dobbelsteen                Odette

7          10.48   Demi van den Akker               Elvita

8          10.56   Fen Huysdens                         Luuk

9          11.04   Ties van den Akker                 Zanara

10        11.12   Matt Peters                              Kaatje

11        11.20   Jonne Dobbelsteen                  Noppes

12        11.28   Tessa Schellings                      Boontje

13        11.36   Maud Voets                            Vera

 

B-dressuur, proef 6 in ring 2 (in de bak)

Nr.       Tijd      Naam                                       Pony

1          11.50   Milou van den Oever              Puck

2          11.58   Brecht Lunenburg                   Pancho

3          12.06   Feli van de Weijst                   Lucky

4          12.14   Suus Peters                              Puzzle 

5          12.22   Denise Schoones                     Chapeau

6          12.30   Meike Ermers                          Splendid

7          12.38   Alana van der Pas                   Gwenn

8          12.46   Bente van der Biezen              Spikey

9.         12.54   Lynn Gaakeer                         Wendy

10        13.02   Lynn van den Akker               Elvita

 

13.15 uur         Shows:

                        Groepsdressuur door ponyclub

                        Kür op Muziek door Lonneke van Erp

                        Vrijheidsdressuur door Suzanne van Lent

 

14.00 uur         Prijsuitreiking dressuur

                        Parcours opbouwen

 

14.30 uur         Gezamenlijk parcours verkennen en aansluitend springen, volgens startlijst.

 

Startlijst bixie-springen

 

            Naam                                       Pony

10 cm

1          Giovanni Hendrick                 Mickey

2          Robin van Doorn                    Bleu Lagoon

3          Kyara Korsten                        Yentl

4          Shakira van Gemert                Chico

5          Jenna Sluijter                           Amika

 

20 cm

1          Lynn Heesakkers                    Bubbels

2          Nick van Doorn                      Bleu Lagoon

3          Falicia van der Pas                  Lady

4          Meike Ermers                          Splendid

5          Bente van der Biezen              Spikey

6          Lynn van den Akker               Elvita

7          Demi Bos                                Sterre

8          Tess Gaakeer                           Juultje

9          Brecht Lunenburg                   Pancho

10        Milou van den Oever              Puck

11        Mila Kersten                           Vento

12        Lynn Heesakkers                    Jolly Jumper

 

30 cm

1          Alana van der Pas                   Lady

2          Lynn Gaakeer                         Wendy

 

40 cm

1          Feli van de Weijst                   Lucky

2          Denise Schoones                     Chapeau

 

50 cm

1          Jemaine Hendrick                   Mickey

2          Quinty Vos                             Akai

 



Terug naar nieuwsoverzicht

Deze website is gerealiseerd door: DigiFactory Webworks
Fotoalbum
Jumping Maasdonk 2016 Jumping Maasdonk 2016

Nieuws
Uitslagen clubkampioenschappen 25 mei

Op Hemelvaartsdag werden de jaarlijkse Clubkampioenschappen gehouden van rijvereniging “De Paardenvriend” en Ponyclub “De Paardenvriendjes”...

UPDATE Startlijsten Bixiedag 6 mei

Bixiedag 6 mei 2017 te Nuland...

Dresssuurwedstrijd paarden 7 mei afgelast
Hendrik Langens 80 jaar lid van Rijvereniging De Paardenvriend Nuland

Erelid Hendrik Langens is tijdens de jaarvergadering, gehouden op 22 maart 2017, gehuldigd in verband met zijn 80-jarig lidmaatschap...

Theorie-avond Dressuur door Jacques van der Harst

Beste leden van Rijvereniging De Paardenvriend,


In navolging op de clinics die Jacques ons afgelopen zomer heeft gegeven, organiseren we nu een avond waarin Jacques ons theoretische uitleg gaat geven over de Dressuursport...

Bekijk alle nieuwsberichten